امروز : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت : ۱۹:۵۹

الف – قوانین مربوط به گرگان

۱- وجه بصورت اینترنتی و از درگاه پرداخت ایمن دریافت می شود.

2 محصولات صنایع دستی ۲ الی ۴ روز بعد از ثبت سفارش بدست شما خواهند رسید. ( ۱ الی ۳ روز آماده شدن محصول + ۱ روز رسیدن محصول بدست شما .)

3- ارسال محصولات به آدرس پستی ارائه شده توسط مشتریان در سایت فروشگاه انجام می شود. لذا لازم است آدرس دقیق پستی را همراه با کد ۱۰ رقمی درج نمایید. مسئولیت اشتباه یا نقص در آدرس با خریدار می باشد.

4- چنانچه به دلایل پیش بینی نشده از جمله آسیب وارد شده به کالاهای موجود در انبار و امثالهم امکان ارسال محصول خریداری شده در زمان مقرر وجود نداشته باشد فروشگاه مسئولیت آن را بعهده گرفته و مراتب از طریق پیامک ، ایمیل و یا تماس تلفنی به خریدار اطلاع و امکان ارسال محصول در زمان دیگر ، انتخاب محصول جدید و یا استرداد وجه همراه با جبران خسارت مادی وارده برای ایشان فراهم می گردد. میزان خسارت ریالی وارده نیز بر اساس نرخ سود روزشمار اعلامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه می گردد.

5صنایع دستی فروخته شده پس گرفته نمی شود.( بدلیل حساس بودن این محصولات ، البته ما سعی کردیم تصاویر با کیفیت خوب قرار بدهیم تا شما از جزییات کار اطلاع داشته باشید.)

ب – قوانین مربوط به سایر شهر های ایران

۱- وجه بصورت اینترنتی و از درگاه پرداخت ایمن دریافت می شود.

2- محصولات صنایع دستی ۳ الی ۶ روز بعد و با پست پیشتاز بدست شما خواهد رسید. ( ۱ الی ۳ روز آماده شدن محصول + ۲ الی ۳ روز رسیدن محصول بدست شما با پست پیشتاز .)

3- اگر شخصی از شهری غیر از گرگان کالایی را سفارش داد که مخصوص گرگانی ها بود و شخص متوجه این قضیه نشد و وجه را پرداخت کرد , ما با شخص تماس میگیریم و وجه را به حسابش بر میگردانیم.

4- ارسال محصولات به آدرس پستی ارائه شده توسط مشتریان در سایت فروشگاه انجام می شود. لذا لازم است آدرس دقیق پستی را همراه با کد ۱۰ رقمی درج نمایید. مسئولیت اشتباه یا نقص در آدرس با خریدار می باشد.

5- چنانچه به دلایل پیش بینی نشده از جمله آسیب وارد شده به کالاهای موجود در انبار و امثالهم امکان ارسال محصول خریداری شده در زمان مقرر وجود نداشته باشد فروشگاه مسئولیت آن را بعهده گرفته و مراتب از طریق پیامک ، ایمیل و یا تماس تلفنی به خریدار اطلاع و امکان ارسال محصول در زمان دیگر ، انتخاب محصول جدید و یا استرداد وجه همراه با جبران خسارت مادی وارده برای ایشان فراهم می گردد. میزان خسارت ریالی وارده نیز بر اساس نرخ سود روزشمار اعلامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه می گردد.

6- صنایع دستی فروخته شده پس گرفته نمی شود ( بدلیل حساس بودن این محصولات ، البته ما سعی کردیم تصاویر با کیفیت خوب قرار بدهیم تا شما از جزییات کار اطلاع داشته باشید.)

با سپاس فراوان
مدیریت فروشگاه

در این ساعت فروشگاه تعطیل می باشد. زمان ثبت سفارش همه روزه تا ساعت 15:00